O nas

… dawniej Inter-Bis szalunki i Deskowania to firma zajmującą się dystrybucją szalunków z tworzywa sztucznego oraz akcesoriów do żelbetu. Nasza firma jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę włoskiej firmy GEOPLAST, będącej producentem szalunków, która z dużym powodzeniem działa w branży od ponad 20 lat na całym globie.

Bogaty asortyment oraz wieloletnie doświadczenie pozwala przedstawić klientowi najlepiej odpowiadającą jego wymaganiom oraz możliwościom finansowym ofertę. Naszym głównym celem jest fachowa pomoc w doborze optymalnych rozwiązań według indywidualnych potrzeb.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom – oferujemy zarówno sprzedaż produktów jaki i wynajem, co pozwala na minimalne inwestycje początkowe i duże oszczędności w materiałach i przestrzeni magazynowej.

Misja

Jesteśmy w Polsce jednym z wiodących dostawców szalunków. Kompleksowo zaopatrujemy klienta w bezpieczne, funkcjonalne produkty o najwyższej jakości. Naszym klientom umożliwiamy rozwój poprzez dostęp do nowoczesnych rozwiązań opartych na światowej technice i doświadczeniu.

Kompleksowe innowacyjne rozwiązania

Rynek budowlany to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów w Polsce. Co roku pojawiają się nowe, unikalne rozwiązania, które mają ułatwiać i przyspieszać realizację inwestycji – bo szybkie i ekonomiczne budowanie to domena naszych czasów!

Już od ponad czterech lat wychodzimy na przeciw tym wyzwaniom i konsekwentnie wdrażamy na rynek polski innowacyjny system szalunków z tworzywa sztucznego ABS. Wierzymy, że zastosowanie naszych systemów szalunkowych w znaczny sposób podnosi wydajność pracy, pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Proponujemy kompleksowe rozwiązania dla każdej inwestycji. Przy pomocy naszych lekkich systemów wykonasz fundamenty, ściany, słupy, stropy, baseny, szyby windowe…

Misja i cele

Nieustannie się rozwijamy, nasz zespół ciągle pracuje nad tym by dostarczać nasze produkty jak najszybciej we wszystkie miejsca w Polsce. Już w sześciu województwach działają nasi terenowi Dorady Techniczno-Handlowi, co w znaczący sposób ułatwia bezpośrednią komunikacje z potencjalnymi i obecnymi klientami.

Projektowanie i doradzanie

Fachowa pomoc w doborze optymalnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów to nasz priorytet! Potencjalnym klientom dajemy możliwość wypożyczania szalunków na podstawie profesjonalnie wykonanego projektu i dokładnych obliczeń sporządzonych przez naszych inżynierów.