Współpraca

INTER-BIS Szalunki i Deskowania współpracuje z wieloma firmami polskimi i zagranicznymi, działającymi na światowym rynku w zakresie urządzeń do pracy na wysokości.

Nasz Pion Zaopatrzenia wciąż poszukuje nowych rozwiązań mających na celu osiągnięcie jak najlepszych efektów pracy. Terminowe zaopatrzenie wszystkich klientów przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego standardu jakościowego stanowi istotny warunek opłacalności sprzedaży naszych produktów.

GEOPLAST– jest wiodącą grupą przemysłową, specjalizującą się w produkcji wyrobów z tworzywa sztucznego. Od momentu założenia w 1974 roku firma podążała ścieżką ciągłego rozwoju a dzięki przedsiębiorczości i innowacyjnym procesom stała się pionierem w dziedzinie wyrobów z tworzyw sztucznych wyróżniających się doskonała jakością. W skład Geoplast wchodzi 7 różnych działów takich jak: budownictwo, szalunki, płyty, woda, zieleń, sport oraz środowisko. Globalna sieć dostawców i partnerów Geoplast znajduje się we wszystkich głównych miastach na prawie każdym kontynencie, w szczególności w Azji, Afryce, USA, Rosji i całej Europie. Trzy zakłady produkcyjne Geoplast znajdują się w Padwie we Włoszech, ich łączna powierzchnia to 40 000 m². Firma posiada 26 linii produkcyjnych, wytwarzających ponad 20 milionów części rocznie.