System lekkich stropów dwukierunkowo zbrojnych New Nautilus

New Nautilus to nowoczesny system szalunkowy do wykonywania lekkich stropów dwukierunkowo zbrojonych. Jego głównym celem jest odciążenie stropów żelbetowych. Zmniejsza zużycie betonu i stali, jest lekkie i łatwy w układaniu, składowaniu i transporcie. Technologia ta pozwala na projektowanie dużych budynków, przy relatywnie niskich nakładach pieniężnych.

NEW NAUTILUS
Koncepcja produkty polega na stworzeniu płyty dwukierunkowej, która może być wykorzystana do realizacji stropów o dużych rozmiarach a o zmniejszonej grubości. Pozwala na uzyskanie konstrukcji składającej się z siatki ośmiobocznych belek zamkniętych pomiędzy górna płaska blachą a dolną blachą bez odlania nowego betonu.
W ten sposób możliwe jest tworzenie płyt płaskich o dużych rozpiętościach, dwukierunkowych i zdolnych do przenoszenia dużych obciążeń.
Dzieje się tak dzięki redukcji wagi i redukcji zużycia betonu nawet o 25%.
W przekroju płyty można umieszczać belki i bloczki w celu realizacji szerokich płyt o dużej elastyczności architektonicznej i bez zobowiązań konstrukcyjnych.
System NEW NAUTILUS stworzony jest z materiałów pochodzących z recyklingu, jest łatwy i szybki w użytkowaniu na placu budowy, dzięki niemu podtrzymywana jest cała konstrukcja.

Katalog Nautilus (2,7MB)

 
 


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/interbis/public_html/szalunkitest/wp-content/plugins/tabs-responsive/template/content.php on line 77

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/interbis/public_html/szalunkitest/wp-content/plugins/tabs-responsive/template/content.php on line 112