System lekkich stropów o dużych rozpiętościach Skydome

SKYDOME to modelowy system szalunków z tworzywa abs używany do budowy dwukierunkowych płyt żebrowych. Pozwala na stworzenie dwukierunkowej płyty czyli monolitycznego odlewu żeber z płytą górną o odpowiedniej grubości.

System został zaprojektowany z myślą o zmniejszeniu ciężaru tradycyjnych płyt pełnobetonowych. Formy w kształcie kopuły tworzą matrycę pustych przestrzeni otoczonych prostopadłymi żebrami, tworząc w ten sposób dwukierunkową konfigurację odpowiednią dla płyt o dużej rozpiętości.

System SKYDOME obejmuje szereg kopuł o różnych głębokościach (200, 250, 300, 350 i 400 mm), osadzonych na specjalnych wspornikach blokujących, które ułatwiają i przyspieszają montaż.

Katalog Skydome (2MB)


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/interbis/public_html/szalunkitest/wp-content/plugins/tabs-responsive/template/content.php on line 77

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/interbis/public_html/szalunkitest/wp-content/plugins/tabs-responsive/template/content.php on line 112