Trudne warunki pracy? Żaden problem!

Trudne warunki pracy? Żaden problem dla szalunków Geoplast!

W porównaniu do szalunków z drewna czy metalu, pochodzące z recyklingu szalunki Geoplast są lekkie, kompaktowe i łatwe w obsłudze na małych przestrzeniach, idealnie sprawdzą się w niedostępnych lokalizacjach, gdzie przestrzeń jest ograniczona a ciężki sprzęt nie ma dostępu.

Poniżej 3 przykłady na to jak doskonale Geopanel i Geotub radzą sobie w trudnych warunkach pracy:

  1. Marine Dock, Pozzouli – tutaj Geotub sprawdził się w rekonstrukcji okrągłych kolumn pod dokiem morskim w warunkach zanurzenia. Dzięki Geotub możliwe było boczne umieszczenie szalunku, odpornego na wodę, zapewniając skuteczną i terminową rekonstrukcję doku.
  2. Port Quai, Neapol – Miejsce pracy w tym przypadku znajdowało się w wąskim doku morskim, otoczonym, z jednej strony magazynem a z drugiej strony morzem. Lekkie płyty szalunkowe Geopanel zapewniały bezpieczeństwo podczas ręcznego transportu i montażu na wąskim rusztowaniu nad wodą.
  3. Turnpike Highway, Miami – Geotub został tutaj wykorzystany do budowy szeregu okrągłych kolumn pod mostem przecinającym autostradę Turnpike na Florydzie. Dzięki temu, że transport i montaż Geotub nie wymagał użycia dźwigu ani ciężkiego sprzętu mechanicznego, ruch na autostradzie przebiegał nieprzerwanie.